Uzman Kadromuz

RAHMİ ALPUĞAN
Ahmet Rahmi ALPUĞAN, 1950 Kayseri doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Türkiye İş Bankası Marmara Bölge Müdürlüğü'nde 30 yıldan fazla süre ile mimar ünvanı ile görev yapmış olup 2007 yılında Baş Mimar ünvanı ile emekli olmuştur. 2007 yılında kurduğu Berra Mimarlık Ekspertiz Hizmetleri İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde müdür ünvanı ile halen faaliyet göstermektedir. Taşınmaz değerlemesi konusuna giren çok sayıda bireysel ve ticari taşınmazın değerlemesini yapmış olup 5000'in üzerinde değerleme raporu düzenlemiştir. Halen 401610 lisans numaralı SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak faaliyet göstermektedir.

ONUR GÜZEL
Onur GÜZEL, 1985 Bursa doğumludur. Uludağ Üniversitesi Maliye ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olmuştur. 2008 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermektedir. 401871 lisans numaralı SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olup çeşitli bankalara, özel kurumlara ve şahıslara yönelik 3000'in üzerinde değerleme raporu düzenlemiştir.Hizmetlerimiz

  • Taşınmaz Değerlemesi

    Evinizin, arazinizin veya işyeriniz değerini uzman kadro tespit etsin. Arsa, arazi, işyeri veya konut... Gayrimenkulünüzün gerçek değerini öğrenin, yatırımınız kârlı olsun :)

  • Konum Tespiti

    Satın alacağınız yerin konumu doğru mu? İmar durumu nedir? Doğru taşınmazı mı satın alıyorsunuz? Taşınmazının konum tespiti sizi sonradan oluşabilecek birçok hukuki ve resmi sıkıntıdan kurtarır!

  • Raporlama

    Her türlü değerleme işlemlerinizin raporunu teslim alın. Özel değerleme raporu, SGK, TKGM ve diğer raporlama işlemleri için elinizde raporunuz bulunsun. Raporunuzda taşınmazınızın detaylarını ve değerleme yöntemlerini görün!

Referanslarımız

Firmamız BDDK ve SPK mevzuatında faaliyet gösteren bankalar, Anonim Şirketler ve özel kişi ve kurumlara bireysel ve ticari nitelikli taşınmazların değerlemesi hizmetini vermektedir.

İletişim

Değerli müşterilerimiz, talepleriniz için aşağıda yer alan e-posta adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. Tarafınıza kısa sürede geri dönülecektir. Taleplerinizde taşınmaz tapu belgesinin gerekli olduğunu unutmayınız. Saygılarımızla.